3 stycznia 2015

2015 czas zacząć!

Cześć!
Post z podsumowaniem roku 2014 uznałam za nie potrzebny, ponieważ ten roku na zmianę przeplatał się dobrymi i złymi wydarzeniami. Oczywiście gdy zaczyna się wolne, ja muszę być chora, przed świętami byłam chora i jak na złość w Sylwestra! To już 2 rok, gdy nie mogłam ruszyć nawet ręką, bo za chwilę wszystko mnie bolało jakby wkręcali mi śruby hahaJeśli chodzi o moje postanowienia na rok 2015 to przyznam, że mam ich dość dużo. Na pierwszym miejscu stawiam systematyczność w blogu, już mam nawet pomysł jak to osiągnąć, tylko muszę jeszcze pogadać z przyjaciółką, bez której się nie obędzie. 

Kolejnym jest praca nad motywacją i ćwiczenie silnej woli+ więcej sportu. Nie chcę znowu pisać o super odchudzaniu się po świętach itp., ale chcę popracować nad swoim ciałem, aby je wyszczuplić, wymodelować i "wyrzeźbić". Jak już przy tym jestem, to mam ogromną motywację do ćwiczeń! Razem z 6 przyjaciół chcemy jechać na wakacje nad morze- trzeba się jakoś prezentować na plaży, zwłaszcza, że jedzie z nami dwóch chłopaków i tam pewnie też będzie ich sporo haha Ważne, że jest jakakolwiek motywacja!

W tym roku będzie się także dużo działo. W maju skończę moje wymarzone 18 lat! Zaczynam wymarzone prawo jazdy (obym zdała)! W czerwcu urodzi się moja bratanica lub bratanek! W sierpniu wakacje z przyjaciółmi! W międzyczasie będzie też sporo 18-stek znajomych!

 

W zasadzie moim jedynym postanowieniem noworocznym jest to, aby ten rok był 1000% razy lepszy od poprzedniego i abym mogła powiedzieć w Sylwestra (miejmy nadzieję zdrowa), że to był dobry rok i wykorzystałam go najlepiej jak tylko mogłam!
Wraz z nowym rokiem postanowiłam założyć konto na instagramie, tak, właśnie!
Mój nick to: g.ostrowska
Zapraszam do obserwowania!

A Wy jakie macie postanowienia na nowy rok?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, daje mi on mnóstwo radości i motywacji :)
Jeśli spodoba Ci się blog to zaobserwuj, ja też wpadnę. Nie piszcie, że liczycie na to samo.

-weryfikacja obrazkowa wyłączona
-obraźliwe komentarze nie będą akceptowane

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...